Přihlášení k odběru novinek
Vyplněním formuláře uděluji souhlas k zasílání e-mailů a zpracovaní osobních údajů.
se zpracováním osobních údajů pro účely registrace.
  • facebook mnk international

Hotel Diamant (Hluboká, Čechy)

 

Krásný moderní hotel Diamant, který se nachází přímo pod zámkem Hluboká ve stejnojmenném městě Hluboká nad Vltavou. Hotel je tichý, prostorný a jednoduše elegantní. Veškerý personál byl velice milý a nápomocný. Hotel jsme si vybrali hlavně z toho důvodu, že se jedná o wellness hotel, který toleruje psy. Píši toleruje a ne ,,dog friendly" a to proto, že se za pejska platí 500,- ale v hotelu pro ně nemají nic nachystaného. Nicméně nikomu nevadil a my samozřejmě respektovali ostatní.

Wellness, jakožto náš důvod, bylo parádní a moc jsme si ho užili. Saunový svět je krásným místem pro odpočinek a relaxační místnost s hudbou a teplými dekami je prostě skvělá a musí zde zrelaxovat opravdu každý.

Zdarma pro hotelové hosty je zde i bazén s vířivkou a solná jeskyně, za příplatek si můžete dopřát masáže, kosmetické i kadeřnické služby a solárium. Zklamáním bohužel bylo slibované a prezentované polárium, které dle recepční, již asi rok nefunguje.

 

 

Část restaurace, je s vysokým stropem a skleněnou ,,zdí" což působí moc hezky. Snídaně nás malinko zklamala a to hlavně hned první den, kdy nebylo ovoce, ovesná kaše byla mdlá a lívanečky bez chuti. Večerní menu bylo však vynikající a kreativní, škoda jen pouze jednoho hlavního jídla pro vegetariány, čímž bylo krémové bazalkové rizoto, ale i to bylo výtečné. No a Mathew si samozřejmě dal steak a soudě podle toho jak rychle zmizel byl asi vynikající :D

 

 

 

Celkově jsme si pobyt velice užili a jednoznačně ho doporučujeme dál, jelikož je na relaxační a prodloužený víkend jako stvořený.

 

Hotel Diamant

Hluboká nad Vltavou

 

Naše hodnocení mezi 5* hotely - 8/10

Video z našeho víkendu

 

 

Please reload

Čerstvě na blogu

Please reload

Airbnb 725 kč sleva

Vlog z Norska, Alesund

Produkty šetrné k přírodě

Jací jsou Norové a co jsme se o nich dozvěděli?

s Leo Express v business třídě na lětiště v Katowicích

Hotel Brosundet ve městě Alesund, Norsko

Co je Hygge?

Jak se obléknout na podzim?

1/2
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now