Hotel Orlík (Vystrkov, Čechy)


Pro náš prodloužený víkend jsme si vybrali hotel Orlík, který se nachází pár metrů od pláže a malého přístavu. Tím nás zaujal, svým venkovním bazénem, wellness a také tolerancí pejsků.

Bohužel jsme našli více než méně nedostatků, které jsme si v údajně 4* hotelu rozhodně nepředstavovali. Pobyt si však vždy dokážeme užít, jelikož ten volný čas je jen na nás a my jsme strůjci našeho štěstí.

Recepce

Vstupní hala je prostorná s místy k sezení a recepce je ihned na očích. Za náš pobyt se vystřídaly dvě slečny recepční. Milé a nápomocné dámy avšak na veškeré informace jsme se museli v průběhu pobytu ptát. Takové ty informace kdy a kde jsou snídaně a večeře, kde dostaneme slibovaný welcom drink, jak je to s vypůjčením kol a nabídkou vína. Všechny tyto věci jsme měli v rámci zakoupeného balíčku a tak jsme očekávali, že nám přesně tyto informace budou předány. Naštěstí pejsek nebyl problém, ikdyž to tak ze začátku vypadalo, slečny o něm nevěděli a to i přes naši emailovou komunikaci, která pak byla dohledána a tak se vlastně nic nestalo.

Pokoje

Na naší krátké návštěvě minulý rok, jsme mohli zažít lepší pokoj i s balkonem, než který jsme dostali tentokrát a to asi kvůli pobytu s pejskem. Nic se však nezměnilo. Pokoje jsou vybaveny starším nábytkem, u nás bylo prasknuté umyvadlo, rozbitý koš, župan se skvrnami a žádná brožurka o hotelu (s čísly, časy restaurace atd.)

Restaurace

Zde přišlo bohužel velké zklamání a to hlavně ze strany personálu, který se dle našeho názoru neumí chovat.

V balíčku jsme měli 2-chodové menu, před nás bylo dáno 3-chodové bez vysvětlivek a tak jsme se rozhodli pro hlavní chod s dezertem. Číšníkem nám bylo řečeno, že to takhle nejde namarkovat a musíme si vzít polévka. Zde byla jen hovězí, tak jsem požádala o jinou možnou variantu pro vegetariána. Prý to nejde - požádala jsem tedy o nalezení nějakého řešení načež mi bylo řečeno ,,No to nevim" a číšník odešel. Jeden z incidentů, který mohl být řešen úplně jinak, jedná se o přístup, třeba to vážně nejde, ale jde o to, jak to člověk podá a zde zjevně chybělo vychování. Nebyl však jediný.

Jiný den nám přinesli hlavní jídlo pár minutek po předkrmu a bez ujištění, že máme dojedeno. ,,No já nevím, takhle mi to dali" Když jsem číšníkovi řekla, že to jídlo bude studené než dojíme, pak jen pokrčil rameny a řekl ať to k tomu přikusujeme. Takže prosím vás takhle opravdu ne!

Ceny nám přijdou na takový hotel a lokalitu přemrštěné, jídlo nebylo špatné avšak nic extra.

Wellness

Opět zklamání, bohužel. Jedna ze saun nefungovala, druhá byla opravdu ve smutném stavu s vypuštěným ochlazovacím bazénkem. Masáž byla velice příjemná, avšak dávat do wellness balíčku lávové kameny v létě, kdy jsou teploty kolem 30°C, to je opravdu nešťastná volba. Odpočinková místnost vypadá na první pohled krásně, na druhý si všimnete žlutých skvrn na lehátkách a už se vám tam opravdu moc nechce.

Bazén vskutku nevypadá tak jako na fotkách a jak bazén, tak prostory by potřebovaly rekonstrukci. Whirlpool byla v tmavém rohu a nefunkční.

Venkovní bazén byl poloprázdný, studený a venkovní sezení se zdá být nedokončené. Měli jsme pocit, že se jednalo o nějakou myšlenku, která však narazila na určitou zeď, ať už peněžní nebo jinou. Místo však má potenciál, pokud se zaměří na jednu věc a pak až teprve na druhou.

Hotelové stránky

www.hotelorlik.cz

#hotel #orlík #přehrada #léto #pobyt #wellness #recenze #tip

Přidejte se do naší komunity a stáhněte si Lightroom presets ZDARMA

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now