Přidejte se do naší komunity a stáhněte si Lightroom presets ZDARMA

s Leo Express v business třídě na lětiště v Katowicích


Z Prahy nám léta dostatek letadel, ale bohužel ne do Norského Alesundu a takovou krásnou cenu, co jsem našla z letiště v Katowicích, jsem tam prostě nemohla nechat.

Vzhledem k tomu, že nemáme auto, jsme se do Polska museli nějak dopravit a jelikož je to vcelku daleko, tak nás napadl vlak pro větší pohodlí. Naštěstí pro nás je zde linka mezi Prahou a Katowicemi od Leo Express.

My jsme se rozhodli pro brzký ranní spoj v business class. Cena nebyla zas až tak rozdílná a chtěli jsme cestovat pohodlně. Vyšlo nás to na 858,- (cena se mění na dostupnosti a denní době).

V ceně business jízdenky máte lahvičku vody, další soft drink a svačinku, kterou si můžete vybrat z menu a pokud vám to nestačí, pak si můžete občerstvení i dokoupit za vcelku normální ceny a platba kartou zde naštěstí není problém. (nabídka občerstvení se mění na základě typu jízdenky a délky cesty)

Mimo jiné zde máte denní tisk, obstojně fungující wifi a každá (mimo jiné pohodlná) sedačka má i zásuvku, takže se vám mobil ani počítač v půli cesty nevybije.

Z Prahy se jede do Bohumína, kde se následně přesedne buďto na velký autobus do města a nebo na minibus jedoucí rovnou na letiště. My jsme si to spojili s prohlídkou města Katowic při cestě tam a na zpátek jsme si koupili jízdenky rovnou z letiště. Vyzkoušeli jsme tedy obě služby. Při cestě z letiště Katowice POZOR, odjezd minibusu totiž není před příletovou halou, nýbrž před halou pro odlety. Pokud se zdržíte, pak vám řidič zavolá a upozorní vás, zdržujete však již ostatní.

Jakmile nastoupíte na jakýkoli spoj společnosti Leo Express, ihned obdržíte lahvičku vody, což se mi moc líbí, jelikož ne vždy máte něco s sebou a žízeň vás může přepadnout kdykoli.

#leoxpress #vlakem #katowice

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now